V súčasnej dobe veľa ľudí premýšľa, ako chrániť peňažné úspory pred infláciou. Riešením je investovanie. Avšak investovania do akcií, dlhopisov a komodít je vysoko rizikové a vyžaduje nemalé znalosti finančného trhu. Bezpečnou investíciou je nehnuteľnosť. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, prečo sa oplatí kupovať byty v hlavnej metropole Slovenska.

Hoci sú ceny nehnuteľností v Bratislave pomerne vysoké, stále sa oplatí aspoň jeden moderný byt na lukratívnej adrese kúpiť. Z dlhodobého hľadiska ceny nehnuteľnosti stúpajú, a preto sa nemusíte obávať straty svojich peňazí. S bytom môžete rôzne nakladať – predať ho za vyššiu sumu, než ste ho kúpili, alebo ho prenajímať.

Ak chcete nehnuteľnosť pre vlastné účely, potom sa pred vás postaví otázka, či si ju kúpiť či prenajať. Predstavte si, že pôjdete do prenájmu, budete mesačne platiť určitú sumu a po 20 rokoch začnete premýšľať nad tým, že vaše deti nebudú nič dediť a peniaze na prenájom ste vyhadzovali z okna. Nebolo by lepšie platiť mesačne hypotéku a po 20 rokoch si povedať, že konečne bývate vo svojom?

Ak sa na tuzemskom realitnom trhu neorientujete, vložte dôveru do realitného makléra. Pri výbere vhodnej nehnuteľnosti sa realitný maklér Bratislava stane vašou pravou rukou.

Realitný maklér Peter Dobias

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše. Dovoľujeme si vám predstaviť váženého realitného makléra Ing. Petra Dobiasa, ktorý pôsobí predovšetkým v okolí Bratislavy.Peter-Dobias-Logo Má kanceláriu

v realitnej spoločnosti RE / MAX Bratislava. Svojim klientom poskytuje kvalitné zázemie a pestrú škálu služieb. Svojim lojálnym a osobitým prístupom si vybudoval výbornú povesť.

Bohaté referencie spokojných zákazníkov vás presvedčia o tom, že práve Ing. Peter Dobias je vhodným realitným maklérom. Využite konzultácie zadarmo.

 

© Stasique / Dollar Photo Club