Aj vy patríte medzi milovníkov kartových hier? Online blackjack patrí medzi najobľúbenejšiu kasínovú hru, ktorá je na svete veľmi populárna. Táto kartová hra má veľmi jednoduché pravidlá, takže sa ju naučíte skutočne veľmi rýchlo. Základom je predovšetkým strategické hranie blackjacku a trpezlivosť jednotlivých hráčov.

Pravidlá hry

Blackjack sa hrá proti krupiérovi, ktorému sa môže hovoriť aj díler. Cieľom hry je vytiahnuť si toľko kariet, dokiaľ nebude prebitá dílerova karta, no nesmie prekročiť hodnotu 21! Hrá sa so štandardnými sadami po 52 kariet. Díler na začiatku hry rozmieša a rozdá dané karty, vypláca výhry a inkasuje prehry. Blackjack môže hrať až 7 hráčov, pričom jeden hráč môže hrať súčasne s niekoľkými listami, z ktorých sa každý počíta ako samostatná hra.

Hra sa začína stávkami jednotlivých hráčov, pričom sa následne rozdajú karty v smere hodinových ručičiek. Hráči najprv položia stávky na dané pole a potom dostane každý z nich dve otvorené karty. Díler dostane dve karty, z toho jednu otvorenú a jednu skrytú. Hráči zhodnotia hodnotu svojich kariet a otvorené karty dílera a na základe toho sa rozhodnú, ako budú v hre ďalej pokračovať. Cieľom je získať väčší počet bodov než díler, avšak ako už bolo spomenuté, hráč nesmie prekročiť číslo 21.

Body:

Počet bodov hráča je výsledkom hodnôt jednotlivých kariet. Pri kartách 2 až 10 sa počíta ich hodnota, obrázkové karty majú hodnotu 10 a esá majú hodnotu 1 alebo 11 bodov, čo závisí od požiadavky samotného hráča.

Online hra Blackjack

Online blackjack so živým krupiérom je skvelá príležitosť zahrať si obľúbenú kartovú hru, potrápiť svoje logické myslenie a možno vyhrať i vytúžené peniaze. Táto hra vám prinesie mnoho zábavy, adrenalínu a možnosť zažiť skutočnú hernú atmosféru v pohodlí domova.

FOTO:  © sumire8 / Dollar Photo Club