Výherné automaty sa u nás schovávajú pod rôznymi názvami, no ich princíp je všade na svete rovnaký. Bohužiaľ si mnoho hazardných hráčov myslí, že čím častejšie budú hrať, tým skôr vyhrajú vytúženú sumu peňazí. Omyl! Výherné automaty sú už vopred prednastavené, čiže celé „hranie“ je založené len a len na náhode, a teda naprogramovaní daného stroju, resp. hry. Že ste to ani len netušili? Je to tak už odjakživa, pričom to platí nielen o automatoch v baroch, ale aj o online automatoch, teda tých, ktoré nájdete na internete.

Free spiny, čo to je?

Jednou z takýchto hazardných hier, ktorú si obľúbilo už mnoho hráčov, je napríklad ruleta. Neexistujú presné návody a systémy hry v rulete, ktoré by dokázali zaručiť stopercentnú výhru, no existujú akési stratégie hry, ktoré eliminujú nepriaznivé série. Dokonca niekedy dokážu hráčom počas hry pomôcť, no ako už bolo spomenuté, celé hranie je skôr o šťastí. Počas hrania rulety je v prvom rade dôležité vybrať si váš systém hry, ktorého sa budete držať počas celého hrania a v žiadnom prípade ho nebudete meniť. Budeme sa opakovať, no nečakajte výhru, nehrajte „donekonečna“ a stanovte si maximálnu výšku prehry. Ďalšie dôležité kritéria sú voľba online rulety, spomínaného systému hry a taktiež onlina kasína. Niektoré kasína, ktoré fungujú výlučne prostredníctvom internetu, umožňujú otočenia na výherných automatoch zadarmo. V praxi to znamená, že hráč si môže pretočiť hracie automaty zadarmo, a to teda bez toho, aby musel niečo zaplatiť. Ak vyhrá, peniaze dostane a ak nie, nič sa nedeje. Veď nemusel do otočenia, resp. free spinu, vložiť ani jeden cent.

V dnešnej dobe existuje množstvo online kasín, ktoré lákajú hráčov na rôzne bonusy, no väčšinou sú to len triky, ako si ich prilákať a bohužiaľ „ošklbať“ o peniaze.

Autorské právo: blotty / 123RF Reklamní fotografie