Už viete, kam vycestujete tento rok na rodinnú dovolenku? Ste máličko v rozpakoch, pretože Vaši drobci sú veľmi neposední a obávate sa, ako budú niekoľkodňový výlet mimo domova zvládať? Nemusíte s nimi cestovať ďaleko, výbornou alternatívou môžu byť napríklad aj naše veľhory. Myslíte si, že tunajšie hotely nebudú spĺňať špecifické detské potreby? Dovoľte, aby sme Vás vyviedli z omylu! Ubytovanie Tatranská Lomnica je naozaj skvelým riešením, pokiaľ sa bavíme o rodinnej dovolenke. Únia materských centier Slovenska sa zamerala na certifikáciu ubytovacích a stravovacích zariadení pre rodiny s deťmi. Napríklad taký hotel Slovan *** získal aj ochrannú známku s logom „Vstúpte s dieťaťom“. I toto svedčí o kvalite a dlhodobých službách poskytovaných nielen dospelým, ale tiež deťom. V tejto „materskej“ certifikácií získal Slovan až 5 hviezdičiek. Prístup zamestnancov a celkový štandard služieb preverovali skutočné rodiny. Veríme, že i toto by stačilo na to, aby sme Vás správne motivovali, no poďme sa pozrieť na spomínaný hotel predsa len o niečo bližšie.

Podmanivo úžasné

O tom, že hotel Slovan je ubytovacie zariadenie s prorodinnou atmosférou, niet pochýb. Okrem toho si však návštevníci tohto zariadenia zamilovali aj atraktívne okolie, krásnu prírodu a príjemnú atmosféru. Pre záujemcov sú k dispozícií tiež krátke víkendové pobyty s deťmi, ktoré však prinesú množstvo spokojnosti. Priateľský personál a rôzne atrakcie sa postarajú o tom, aby sa tu nik nenudil. Výbornú náladu garantuje aj Centrum zábavy s rôznymi hrami, animačný indoor a outdoor program, 2 detské kútiky, horská Mini ZOO, náučný chodník Spevavce tatranské, ale aj tvorivé dielničky Včeličky. Pre rodičov, ktorí milujú turistiku, no kvôli maličkým deťom sa jej museli na chvíľu vzdať, máme dobrú správu. Na recepcii hotela sú k dispozícií trekingové palice a detský nosič na turistiku.

Deti si zaslúžia detstvo

Tohto sa drží aj politika hotela Slovan, pretože pod náporom výdobytkov modernej doby deti akosi rýchlejšie dospievajú a zabúda sa na ich prirodzenosť. V tomto zariadení sa budú cítiť ako skutoční VIP hostia, pretože na každom kroku budú cítiť záujem o svoju osobu. V špeciálne upravenej vstupnej hale sa nachádza detský kútik, dojčiaci kút, mikrovlnka na ohrev jedla, písací stôl a čitáreň, prebaľovací pult s plienkami a podobne. Hoci aj nevycestujete tento rok k moru, deti si okrem čistého horského prostredia užijú tiež dostatok vody. V Relax centre hotela Slovan sa nachádza totiž wellness pre deti, kde je voda v bazéne vyhriata na príjemných 31 °C a hĺbka je 1,25 m. Ani tu nebude o zábavu núdza, pretože deti smú využívať detskú šmykľavku, nafukovacie hračky, detský kútik „Žblnk“, plavecké kolesá, vesty, okuliare, čiapky, vodný volejbal, hračky na potápanie, vodné pólo a basketbal. Pre úplných drobčekov sú pripravené plienky na kúpanie. Aby toho nebolo málo, možno sa rozhodnete využiť baby alebo junior masáž, prípadne detskú parnú saunu.

Pri spokojnosti a pohodlí detičiek sa budú dobre cítiť aj ich rodičia. Veríme, že si užijete krásne leto a strávite veľa nezabudnuteľných chvíľ s rodinou, pod ktoré sa možno podpíše aj hotel Slovan. Príjemnú zábavu!

Foto: © [jolopes] / Dollar Photo Club