Medzi jesennými akciami vedie aj tá od japonskej spoločnosti Daikin, pretože majiteľom nízkoenergetických domov a novostavieb prináša skvelú alternatívu ku kotlom na fosílne palivá. Pokiaľ prejavíte záujem o kúpu vonkajšej alebo vnútornej jednotky Daikin Altherma, dostanete k nej navyše ako pozornosť zásobník na teplú vodu absolútne zadarmo. Výsledok tejto akcie je teda viac ako perfektný. Za cenu jedného zariadenia dostanete dve.

Predstavenie spoločnosti a jej nového vykurovacieho zariadenia

Daikin pôsobí na trhu už deväťdesiat rokov a za ten čas si vybudoval skutočne skvelé postavenie. Vďačí za to svojím inovatívnym projektom i celkovému vývoju spoločnosti, ktorá nestagnovala ani jeden rok a neustále prináša svojím klientom niečo nové. Ľudia však túto značku obľubujú ak kvôli jej zameraniu na ekológiu, a teda všetky jej produkty sú šetrné k životnému prostrediu. V roku 1958 šokovala verejnosť predstavením historicky prvej klimatizačnej jednotky s tepelným čerpadlom a v súčasnosti na túto tradíciu nadviazala. Trh totiž ovládlo jej nové vykurovacie zariadenie Daikin Altherma. Okrem toho, že šetrí náklady za energiu až päťnásobne viac než je to u bežných systémov, produkuje aj oveľa menej emisií CO2. Podstatou modernej Althermy je tepelné čerpadlo, ktoré preberá vzduch z vonkajšieho prostredia a ďalej ho odosiela do systému na teplú vodu. Táto vykurovacia jednotka je plne synchronizovaná aj s podlahovým vykurovaním, fan-coil, no tiež sa javí ako vhodné riešenie pre nízkoteplotný systém. K zariadeniu dostanete aj sofistikované ovládanie, vďaka ktorému si nastavíte stabilnú izbovú teplotu. Praktických jedincov iste poteší aj fakt, že na jeho umiestnenie nebude potrebné zriaďovať zvláštne miesto a starostlivosť oň je tiež minimálna.

Využite poslednú šancu

Ako sme v úvode spomínali, spoločnosť Daikin si pre svojich klientov pripravila skvelú akciu. Vďaka nej dostanete k zakúpenej vonkajšej alebo vnútornej jednotke tiež zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€. No pozor, pretože už máte na využitie tejto bezkonkurenčnej ponuky len pár dní. Táto jesenná akcia Vás však neobmedzuje v tom, aby ste si zásobovacie zariadenie zakúpili aj samostatne. Potom si však musíte uhradiť plnú sumu. Tiež si môžete vybrať iný zásobník ako ten, čo bol pôvodne priradený k akcii. Ak bude drahší, rozdiel sa doplatí. V každom prípade sa Vám to ale oplatí. Na Slovensku je niekoľko pobočiek spoločnosti Daikin a akcia platí pre všetky. Pokiaľ zvažujete kúpu vykurovacieho systému, ktoré funguje aj vďaka tepelnému čerpadlu, iste ste si už o tom niečo preštudovali. Pokiaľ Vám ale chýbajú informácie, pokojne sa opýtajte aj kompetentného a vyškoleného pracovníka. Ten tiež môže pripraviť predbežnú cenu a keď sa dohodnete, začne sa s inštaláciou zariadenia. Majte ale na pamäti, že produkty značky Daikin smie montovať iba autorizovaný predajca. Nenechajte sa nachytať na lacné napodobneniny, ktoré síce môžu vyzerať lákavo, no s originálom sa nedajú porovnávať. So spoľahlivým partnerom získavate aj garanciu kvality a môžete sa bez starostí tešiť z výhod, ktoré Vám nové zariadenie prinesie. Pokiaľ táto akcia oslovila aj Vás, dajte o nej vedieť tiež známym.

Foto: daikin.sk