Fanúšikovia hokeja, ktorí si ešte naživo pamätajú také legendy NHL ako Mark Messier či Chris Chelios v akcii, si isto spomenú aj na to, že jediným spôsobom, ako sa dozvedieť čerstvé výsledky NHL bol teletext alebo Teleráno na Markíze, kde sem-tam ukázali aj nejaký zostrih zo zápasu. Dnes je to úplne o niečom inom, výsledky hokeja nemusíte sledovať na stránke teletextu 255, ale na internete, kde sa aktualizujú do niekoľkých sekúnd a za pár sekúnd si dokážete vyhľadať aj priamy prenos zo štadiónu. Máte svoj obľúbený športový servis?

 

Kvantita nie vždy znamená kvalitu

Väčšina výsledkových servisov sa snaží pokryť čo najväčšie kvantum športov. Nájdete tam nielen futbal či hokej, ale aj curling, softball a ďalšie športy, o ktorých ledva viete, že existujú. Niekedy je lepšie, keď čerpáte výsledky zo stránky, ktorá sa špecializuje iba na jeden šport. Prečo? Pretože výsledky KHL, NHL, českej, slovenskej a aj iných líg sú okorenené nielen menami strelcov gólov, ale aj prehľadnými štatistikami, grafmi a tabuľkami, vďaka ktorým sa dokážete zorientovať a viete, čo čakať od zápasu. Skvelá pomôcka pre tipérov.

 

Navštívte Hokejlive.net

Zavítajte na stránku Hokejlive.net a nájdete portál, ktorý sa špecializuje iba na hokejové výsledky. A nielen výsledky, keď si rozkliknete jednotlivý zápas, dostanete analýzu, podľa ktorej sa môžete okamžite zorientovať v akej sile a forme tímy nastúpia na ľad. Viete, či sa vám oplatí staviť na Montreal Canadiens, alebo sa konečne v tomto kanadskom derby prebudí Toronto. Vďaka týmto informáciám si budete môcť prilepšiť o nejaké to euro na konto. Teda za predpokladu, že máte chuť a odvahu staviť si.

 

Navštívte Hokejlive.net a získajte najprehľadnejší servis v oblasti hokejových výsledkov, ktorý vám pomôže zorientovať sa v každom zápase.

 

FOTO: © RobertNyholm  / Dollar Photo Club