Spoluprácou s nami Vám odpadá strach z množstva rizík a nevýhod, ktoré prináša so sebou predaj či kúpa nehnuteľnosti na vlastnú päsť. Predovšetkým sa to týka tých z vás, ktorí s niečím podobným nemajú skúsenosť, a teda iba minimálne právne povedomie, ktoré je pri predaji aj kúpe nehnuteľnosti potrebné. Do toho spadá aj zložitá, pre mnohých neznáma administratíva, čo je živnou pôdou pre všakovakých podvodníkov, ktorí radi zneužijú neskúseného kupca alebo predajcu.

Na reality.sk je obzvlášť atraktívna práve záruka spolupráce s tými najlepšími. Vychádzame totiž zo spojenia s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska, čo je garancia odbornosti a zároveň najlepšie odporúčanie pre Vás o nás. Na portáli nájdete širokú škálu overených ponúk od realít Bratislava až po reality Košice.  

NARKS

Čo je vlastne Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS)? Jej základným cieľom je integrácia realitných kancelárií Slovenskej republiky v rámci trhu s nehnuteľnosťami, ich prosperita, presadzovanie ich záujmov, vzájomná spolupráca členov vo všetkých oblastiach obchodovania s nehnuteľnosťami, využívanie nových poznatkov v súvisiacich odboroch pre potreby členov asociácie a zvyšovanie kvality služieb nimi poskytovaných, ako aj ochrana spotrebiteľa. Medzi najdôležitejšie úlohy tejto asociácie patrí novelizácia legislatívnych podmienok súvisiacich s realitnou činnosťou a zvyšovanie profesnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií, členov NARKS.

Je to teda záruka, že o Vaše reality sa postarajú skutoční odborníci, ktorí za Vás vybavia všetko potrebné. A aj preto s nimi reality.sk už dlhý čas úspešne spolupracujú. Či už ide o byty na predaj, prenájom kancelárskych priestorov, stavebných pozemkov alebo prevádzkových objektov, na našom portáli nájdete všetko.  

Zvyšujeme povedomie

Cieľom reality.sk je nielen poskytnúť priestor pre Vaše inzeráty či možnosť rýchlo a prehľadne ponúknuť domy na predaj alebo pomôcť s čímkoľvek iným, čo súvisí s nehnuteľnosťami, ale tiež Vám pomáhame vyznať sa v zložitej spleti právnych a daňových výrazov, s ktorými pri predaji aj kúpe nehnuteľnosti prídete do kontaktu.

V našej právnej poradni, kde je naším partnerom renomovaná právnická kancelária, sa dozviete všetko, čo je potrebné vedieť, ak ste sa rozhodli predávať byt či inú realitu. Veľmi radi Vám tu preto odpovieme na otázky typu Ako napísať dobrú kúpnu zmluvu na nehnuteľnosť,  Ako urobiť vklad na kataster alebo Ako bezpečne zaplatiť pri prevode nehnuteľnosti.

Môžete sa pýtať na čokoľvek z nášho odoru. Stačí napísať konkrétnu otázku a čoskoro na ňu máte aj odpoveď.

Pokiaľ si pri predaji a kúpe nehnuteľnosti vyberiete jednu z overených realitných kancelárií na našom portáli, alebo tu vložíte ako inzerent svoju ponuku, veríme, že budete spokojný a reality.sk vyhľadáte vždy, keď budete potrebovať.

Foto: © [william87] / Dollar Photo Club