Snom cieľavedomého človeka je získať prestížne a dobre platené miesto vo vrcholovom manažmente. No o svoje miesto na pracovnom trhu musíte bojovať. Vysokoškolský titul (Bc., Ing., Mgr.) vám nevystačí, pretože medzinárodné spoločnosti lákajúce na vysoké platové ohodnotenie majú na svojich zamestnancov čoraz vyššie nároky. Ale ak sa už dostanete do takej spoločnosti, môžete si so svojou šikovnosťou zabezpečiť rýchly kariérny postup.

Vystúpte z tuctového davu záujemcov o prácu a získajte titul MBA, s ktorým si zaistíte nadštandardné pracovné miesto v niektorej zo známych firiem.

Prečo študovať MBA?

Štúdium MBA zahŕňa praktické zručnosti, pričom študenti sa učia aplikovať tieto zručnosti v praxi. Postgraduálne štúdium vás zoznámi s modernými trendmi týkajúce sa manažmentu. Výučbu majú na starosti profesionálny lektori, ktorí vás zoznámia s teoretickými a praktickými záležitosťami. Potom môžete všetky nadobudnuté skúsenosti upotrebiť práve vo vrcholovom manažmente vášho zamestnávateľa, prípadne vašej spoločnosti.

Nespornou výhodou je, že sa jedná o flexibilnú formu štúdia, teda je vhodná aj pre časovo vyťažených jedincov, ktorí si nemôžu dovoliť odchádzať z práce počas týždňa. Výučba je nastavená na soboty.

Kde študovať MBA?

Ak vás manažérske vzdelanie láka, potom sa môžete obrátiť na vzdelávaciu inštitúciu Cambridge Business School, ktorá patrí medzi špičku v tomto odbore. Vedľa možnosti študovať MBA sa môžete pozrieť aj na programy BBA a LL.M., ale záleží len na vás, aký druh vzdelania preferujete. Najžiadanejší je práve profesijný vzdelávací program MBA, ktorý trvá po dobu jedného roka. Zimný semester začína 20. októbra 2016, a tak je najvyšší čas na podanie prihlášky.

Začnite si plniť svoje sny a choďte za svojím cieľom. S titulom MBA to bude v pracovnom živote jednoduchšie.

 

 

Autorské právo: dolgachov / 123RF Reklamní fotografie