Každý chce dobré ceny a chce ušetriť. A keď poviem každý. Myslím tým skutočne každý. Či je veľký alebo malý, bohatý alebo chudobný. Je to úplne jedno. Všetko je obchod aj keď to veľa ľudí tak nevníma. A cieľom obchodu je lacno kúpiť a drahšie predať. To je klasický zákon biznisu.

Sedacie súpravy

Nie všetci sú však takí povrchní. Niektorí ľudia preferujú síce skvelé ceny avšak stále si chcú ponechať kvalitu produktov. Nábytok je toho tiež dôkazom. Sedacie súpravy navrhnuté s láskou a všetkou eleganciou a zároveň osobným podpisom. Možno aj blízko teba žije niekto, kto rád tvorí a ani o tom nevieš. No vieš to, že tie sedacie súpravy čo si našiel na internete sú elegantné, krásne, určite aj pohodlné a veľmi sa ti páčia. A to ti vedieť stačí. Keby len to. Tá čo si videl naposledy by sa ti krásne hodila do tvojej novej upravenej obývacej izby.

Kuchynské linky

Už vidíš ako ti nad ňou visí obraz, čo si dostal od kamarátov. Cítiš to pohodlie, ako tam čítaš knihu osvietenú novou lampou postavenou za sedačkou. Horúca káva sa už chladí na stolíku a tvoja chuť na ňu stúpa. Ešte dočítaš túto stránku a siahaš po notebooku postavenom vedľa kávy a vyberáš k svojej novej sedačke v časti kuchynské linky.

foto_detail_main_zoom_1714_1Vybral si si. Je presne taká ako sa ti páči. Prechádzaš popri nej s položeným prstom na pracovnej doske. Skrinky sú krásne vyrezávané, presklené a osvetlené. Sadneš si za stôl a pozeráš sa ako tvoja priateľka pripravuje jedlo. Cítiš jeho vôňu a už akoby si cítil chuť toho skvelého na jazyku. V tom sa zobudíš. Uvedomíš si, že to toto všetko bol len nádherný sen. V tom si všimneš, že v spadnutom notebooku máš otvorené stránky s nábytkom, kde si hľadal sedacie súpravy a kuchynské linky.

Zodvihneš spadnutý notebook z koberca. Znova si začneš prezerať otvorené stránky a vyberať nový nábytok. Zatiaľ si si vybral len sedačku a máš vyhliadnutú kuchynskú linku. Týmto to však nekončí. Tvoj byt si pýta totálnu rekonštrukciu a ty mu ju po troške dopraješ. Už vieš kde máš vyberať.