Vírivky a záhradné bazény su v dnešnej uponáhľanej dobe výborným spôsobom, ako zrelaxovať unavené telo.

Spoločnosť Aquamarine Spa ponúka luxusné vírivky od americkej spoločnosti Sundance Spas, ako novinku však tiež nerezové bazény od firmy Imaginox. Obe možnosti ponúkajú veľmi vysoký komfort a prednosti, vďaka ktorým predstavujú tú najvyššiu kvalitu. Ako ale zvoliť tu správnu?

Obe z uvedených typov víriviek sa líšia v mnohých parametroch – materiál, technológia, tvar, veľkosť. Pred kúpou je vhodné porovnať charakteristiky a vlastnosti, aby voľba zodpovedala čo najviac vašim predstavám.

nerez bazenVírivky Sundance Spas

Akrylátové vírivky Sundance Spas majú už tridsaťročnú tradíciu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sú  všetky technológie a postupy preverené a premyslené do posledného detailu. Vírivky Sundance Spas sú vybavené systematickou hydromasážou, úsporným vykurovaním, výkonnou filtráciou vody, vodopádom s osvetlením, ovládaním I-Touch či zabudovaným rádiom. Ponúkajú tiež niekoľko typov sedenia pre rôznorodú masáž – dva druhy terapeutických sedadiel, ležadlo pre celé telo, pololežadlo, profilovanú lavicu, sedadlo pre ukľudnenie a schladenie alebo dvojsedadlo pre sedenie vedľa seba. Vírivky Sundance Spas majú až 25 druhov exkluzívnych patentovaných trysiek – trysky na masáž zápästia, trysky pre masáž nôh, masážne trysky pre masáž šije a mnoho ďaľších. Vírivku si môžete vyberať z niekoľkých radov a typov a zvoliť si takú, ktorá bude zodpovedať vašim predstavám.

antikor virivkaAntikorové vírivky Imaginox

Antikorové vírivky majú mnoho predností, ktoré sú dané práve vďaka špecifickým vlastnostiam antikoru. Veľkou prednosťou je antibakteriálny povrch, ktorý zaistí veľmi jednoduchú prevádzku a údržbu. Daľšou výhodou je možnosť vytvorenia vírivky podľa individuálnych predstáv klienta. Spoločnosť Imaginox dokáže vďaka vlastnej výrobe a jedinečnej technológii vyrobiť antikorovú vírivku akéhokoľvek tvaru. Vírivé bazény sú tiež vybavené najmodernejšími tryskami a plnostennými ergonomickými ležadlami poskytujúcimi absolútny komfort a relax. Pokiaľ hľadáte vírivku, ktorá bude vytvorená priamo podľa vašich predstáv a prianí, voľba antikorovej vírivky je správnym riešením.