Túžite spraviť niečo pozitívne pre seba a svoje zdravie? Dennodenne trávite väčšinu času v práci za počítačom, po práci sa náhlite domov niečo uvariť, postarať sa o deti a večer si ľahnete pred televíziu a snažíte sa aspoň na chvíľu zrelaxovať? Zdravý životný štýl je dnes skloňovaný v mnohých podobách, a práve preto by nemal byť ľahostajný ani vám. Pravidelná strava i pravidelný pohyb vám môžu pomôcť za svojim zdravším „ja“, no treba začať postupne. Zabudnite na radikálne diéty či hodiny strávené v posilňovni. Takýmto spôsobom by ste si celú cestu za svojim zdravším „ja“ skôr znechutili.

Posilnite vaše srdce, fyzickú kondíciu i kĺby

Beh. Dá sa vykonávať všade, bez ohľadu na to, či žijete v ruchu veľkomesta alebo na dedine. Niektorí uprednostňujú beh v exteriéri a naopak, iní zas v interiéri. Bežiaci pás, ktorý umožňuje beh v pohodlí domova, je možné umiestniť v podstate kdekoľvek. Do obývačky či spálne, rozhodnutie je len a len vás. Je určený pre začínajúcich, ale aj skúsených bežcov, keďže si môžete zvoliť úroveň záťaže na základe toho, ako vládzete. Tento typ trenažéra vám môže pomôcť zvýšiť fyzickú kondíciu, posilniť srdce a zároveň spáliť prebytočné tuky. Vyznačuje sa výkonným motorom, výborným odpružením i jednoduchosťou používania. Výhodou je, že počas celej doby behania máte prehľad o tepovej frekvencií, spálených kalóriách či počte kilometrov, ktoré ste prešli.

Aké sú ďalšie prednosti, ktorými sa vyznačujú bežecké pásy?

  • Posilňujú kolenné a bedrové kĺby,
  • Zlepšujú kardiovaskulárny, imunitný a dýchací systém,
  • Zrýchľujú činnosť metabolizmu.

inSPORTline ako najväčší slovenský výrobca a predajca fitness na Slovenku ponúka kvalitné bežecké pásy, vďaka ktorým sa beh stane aj vašou záľubou. Dajte prednosť overeným produktom, ktoré sa môžu pochváliť prijateľnou cenou, vysokou kvalitou i pozitívnymi referenciami od množstva spokojných zákazníkov.