V skladových priestoroch sa bez pomocníkov, ako je napríklad prepravný vozík, jednoznačne nezaobídete. Pokiaľ zháňate prepravné vozíky, rovnako tak aj plastové prepravky, kontajnery na materiál a ďalší obalový materiál, v nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, na koho sa obrátiť. V súčasnej dobe nie je jednoduché nájsť spoľahlivého dodávateľa, ktorý by vám vyhovel po všetkých stránkach.

Výnimkou však je spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá na európskom trhu pôsobí dlhé roky. Spoločnosť sa neustále snaží vyvíjať recyklovateľné plastové obaly, a to už viac ako pol storočia. S bohatými skúsenosťami sa prepracovala až na lídra európskeho trhu. Svoje produkty ale vyváža do celého sveta, nezostávajú iba na európskom kontinente.

Produkty, ktoré využijete kdekoľvek

V podstate nezáleží na tom, v akom odbore podnikáte, pretože obalový materiál využijete v strojárstve, textilnom a akomkoľvek inom odvetví. Schoeller Allibert ponúka vysoko kvalitné produkty vyrobené z odolného materiálu. Zohnať môžete aj varianty s vysokou nosnosťou, takže môžete napríklad prepravovať ťažšie predmety.

Prepravný vozík

Ideálnym pomocníkom do skladu je bezpochyby prepravný vozík, ktorý vám uľahčí manipuláciu a prepravu materiálu z miesta na miesto. Vybrať si môžete z pestrej škály rozmerov a veľkostí. Poteší vás tiež skutočnosť, že prepravné vozíky spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy, a tak sa nemusíte báť, že by ste boli nespokojní. Samozrejmosťou sú kvalitné spracovanie a vysoká odolnosť, čo spĺňa prepravný vozík rovnako ako aj ostatné ponúkané produkty.

Plastové vozíky predstavujú základné vybavenie skladov. Prepraviť tovar je jednoduchšie a rýchlejšie, pre pracovníkov zároveň aj menej namáhavé. Tak neváhajte a vyberte si z bohatej ponuky. Určite nájdete riešenie šité priamo vám na mieru.