Všadeprítomné bacily ohrozujú vaše zdravie. Ak vám navyše zle funguje imunitný systém, skončíte každú chvíľu s prechladnutím, chrípkou či angínou. Práve z daného dôvodu by ste sa mali zamerať na doplnky stravy, ktoré sú založené na čisto prírodnej báze. Sortiment je vskutku široký, ale nie všetky doplnky stravy sú vhodné, a preto sme pre vás pripravili zoznam tých, ktorým by ste rozhodne mali venovať pozornosť.

BIOSIL plus

Problémy s vlasmi, nechtami a pokožkou má, bohužiaľ, veľa žien (mnohokrát aj mužov). Ak vám teda záleží na tom, v akom stave máte vlasy a nechty, určite si nasaďte doplnok stravy menom BIOSIL plus.

VITAMÍN D3 10 mg

O správne vstrebávanie a využitie vápnika či fosforu sa postará doplnok stravy VITAMÍN D3 10 mg, ktorý napomáha aj správnej funkčnosti imunitného systému. Akonáhle doplníte vitamíny, nemusíte sa báť, že by vás skolil každý bacil, ktorý okolo vás prejde.

KOFEX

V súčasnej dobe veľa ľudí bojuje aj s únavou a vyčerpaním. Ak hľadáte spôsob, ako nakopnúť svoj organizmus, nie je nič jednoduchšie ako siahnuť po čistom kofeínu. KOFEX obsahuje nielen čistý kofeín, ale aj výťažok z guarany. Dokonca sa odporúča aj vodičom na dlhé cesty, aby nezaspali za volantom.

ALLICOR

Ak vás trápia často chrípky a prechladnutia, určite by ste mali mať v zásobe doplnok stravy ALLICOR. Jedná sa o sušený cesnak. V kapsule sa ukrývajú dôležité stopové prvky a minerály. Bacilom nedajte šancu.

VILCACORA

Veľmi vyhlásená je posvätná rastlina Inkov. Presne tak, reč je o rastline zvanej VILCACORA. Rovnomenný doplnok stravy stimuluje obranné reakcie.

Ak teda hľadáte vhodné doplnky stravy, pozrite sa do ponuky e-shopu greenlike.sk. Určite si vyberiete z pestrej ponuky produktov.