Starostlivosť o priemyselné objekty sa líši predovšetkým od typu odvetvia, podľa ktorého je stanovená vhodná strojová technika, pomôcky a čistiace materiály. Ak vlastníte akýkoľvek objekt akéhokoľvek rozmeru, pamätajte, že poriadok bude vykonaný dôkladne len vtedy, keď aspoň raz za čas využijete služby profesionálov. Poďme si v krátkosti zhrnúť, prečo je dôležitá pravidelná starostlivosť o priemyselné haly a objekty, ktoré určitým spôsobom vplývajú nielen na naše životné prostredie, ale i zdravie človeka.

Čistenie priemyselných objektov nie je jednoduchá záležitosť

Ak pracujete v oblasti priemyslu, určite mi dáte za pravdu, že ide o pomerne náročnú prácu, pri ktorej vzniká veľké množstvo odpadu a špiny. Pri samotnej práci si to možno až tak neuvedomujete, no všetok prach a nečistoty sa postupne usádzajú, čo vám môže spôsobovať vážne zdravotné problémy, a to predovšetkým dýchacieho ústrojenstva. Okrem toho je nutné pracovať v stopercentnej čistote, v opačnom prípade by mohli nečistoty a špina negatívne ovplyvniť výsledok práce, čomu sa chcete pochopiteľne vyhnúť. Dajte si však ruku na srdce a úprimne si odpovedzte, či ste ochotní pravidelne upratovať a čistiť haly, ktoré majú mnohokrát rozlohu nad 1000 m2? Bohužiaľ, väčšina z vás sa asi zhodne, že čistenie priemyselných objektov nie je „hodinová záležitosť“, čiže je potrebné hľadať riešenie problému inde. Množstvo firiem už dávno zistilo, že najvhodnejšou a najefektívnejšou možnosťou je osloviť špecializovanú firmu, ktorá pomocou kvalitných chemických prostriedkov a vysokotlakových prístrojov odstráni všetky organické nečistoty, a to pomerne rýchlo a jednoducho!

Dajte prednosť overenej firme s dlhoročnou pôsobnosťou

Pamätajte, že profesionáli nemajú problém prísť kdekoľvek za vami! Potrebujete zaistiť čistenie hál v Bratislave o rozlohe 5000 m2 alebo vlastníte menší priemyselný objekt kúsok od Žiliny, ktorý má len 500 m2? Firma Umyjemto príde za vami kamkoľvek – stačí nás len kontaktovať, dohodnúť si obhliadku a skúsení pracovníci sa o všetko ostatné postarajú za vás. Pýtate sa, prečo práve my? Najdlhšia pôsobnosť v Českej republike, pozitívne referencie od klientov, používanie vysokozdvižnej techniky, rýchle čistenie či žiadne lešenia, ktoré by mohli poškodiť povrch sú len niektoré z predností, ktoré nás neustále posúvajú vpred. Zabezpečujeme vysokotlakové čistenie, ktoré predstavuje inteligentnú kombináciu vysokého tlaku a vody. Znamená to, že s použitím vody odstránime riasy, machy, plesne, lišajníky a ďalšie nečistoty, ktoré vám komplikujú život. Pre koho sú teda naše služby určené? Bytové družstvá, rodinné domy, haly, priemyselné objekty a strechy – teda pre všetkých, pre ktorých je čistota a poriadok na prvom mieste!