Leto je synonymom rôznych dovoleniek a výletov, na ktoré často cestujeme práve autom. Zostať počas dlhej cesty stopercentne ostražitý a koncentrovaný za volantom môže byť komplikované, preto je dobré svoj mozog a telo efektívne podporiť!

Keď sa povie sústredenosť, koncentrácia a psychický výkon, mnohým ľuďom napadne práve káva. Tá je už odjakživa veľmi obľúbeným spôsobom, ako ráno nabudiť svoju myseľ na náročný deň. Zázračnou látkou z kávy, ktorá dokáže nabudiť náš mozog, je kofeín. Výhodou je, že ak kávu nemáte radi, kofeín viete do tela doplniť aj inými, efektívnejšími spôsobmi. Najmä vodiči za volantom majú s kávou častokrát problém. Totižto, aby ste si kávu ako vodič mohli dopriať, musíte zastaviť na čerpacej stanici, čím stratíte zbytočne veľa času.

Obľúbenými sa stávajú aj energetické nápoje, ktoré môžete neustále nosiť so sebou v aute a dopriať si ich bez problémov aj za jazdy. Energetické nápoje však nemusia každému chutiť, nehovoriac o tom, že pozostávajú z rozličných chemických prísad, ktoré nie sú práve najzdravšie. Našťastie, je tu ešte tretia alternatíva – tablety s obsahom kofeínu Kofex.

Jedna tableta a únava je preč!

Každá tableta prípravku Kofex obsahuje až 50 mg kofeínu, čo je dostatočné množstvo na to, aby efektívne nabudilo ľudský mozog. Výhodou je, že tablety Kofex môžete nosiť stále so sebou a užiť ich kedykoľvek, za niekoľko sekúnd. Množstvo kofeínu v jednej tablete je presne vymerané tak, aby efektívne nabudilo mozog a posilnilo reflexy, ale pri dodržaní maximálnej dennej dávky nehrozí, že si na tabletách Kofex vybudujete závislosť.

Tablety Kofex sú tak ideálnym spôsobom, ako zabezpečiť maximálnu koncentráciu vášho mozgu počas dlhej cesty autom. Ak vás zaujali a chcete si ich vyskúšať na vlastnej koži, zakúpiť ich môžete v e-shope Greenlike.sk. Tak neváhajte a cestujte bezpečne aj vy!