Či už sa zháňate po výrobnej hale, predajni, veľké garáži pre poľnohospodárske stroje, športovej hale, jazdiarni, skladu či inom druhu objektu, potom sa zamerajte na cenovo prijateľné montované haly a oceľové konštrukcie. Tieto objekty totiž kombinujú vysokú kvalitu, efektivitu a priaznivú cenu.

V tejto oblasti pôsobí spoločnosť Frisomat s.r.o., ktorá sa postará o návrh, výrobu aj finálnu montáž konštrukcie vrátane opláštenia. Výrobou a stavbou priemyselných budov z ocele sa zaoberá už od roku 1978, teda má bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Za dobu svojej existencie zrealizovala stovky montovaných hál.

Výrobné a priemyselné haly

V priemysle nachádza oceľová hala široké uplatnenie, pretože jej vnútorné priestranstvo je dostatočné pre uschovanie poľnohospodárskych strojov i skladového materiálu. Spoločnosť navrhuje projekt tak, aby bol maximálne funkčný a ekonomický. Samozrejmosťou je vysoká stabilita a finančná úspora. V prípade potreby je možné montovanú halu v budúcnosti predĺžiť.

Stredné a veľké spoločnosti sa nezaobídu bez skladových a výrobných priestorov. Zabudnite na murované nehnuteľnosti, ktorých cena je vesmírne vysoká, radšej investujte do oceľových priemyselných budov v rôznych veľkostiach a s množstvom prevedení.

Využíva sa dokonca ako predvádzacie priestory a showroomy, kde môžete štýlovo prezentovať svoj sortiment. Minimalistické a nadčasové prevedenie pôsobí elegantne. Vyberiete si farebnosť panelov alebo si zvolíte presklené steny. To záleží len na vás.

Obráťte sa na Frisomat a ušetríte čas

Výrobca oceľových hál vám ušetrí čas aj peniaze. Do projektu premietne vaše požiadavky a potreby, aby ste boli s výsledkom maximálne spokojní. Keďže sa haly skladajú z robustných prvkov, môžete si byť istí dlhou životnosťou. Či už potrebujete dielne alebo autosalón, Frisomat vám vyhovie.