V súčasnej dobe sa veľa ambicióznych ľudí rozhoduje pre podnikanie. No založenie živnosti či spoločnosti s ručením obmedzeným je časovo náročnou záležitosťou. Ak ste v časovom strese, odporúčame zveriť prácu do rúk profesionálov, ktorí sa postarajú o vybavovaní všetkých úradných náležitostí. Vy prídete k hotovému a rovno sa môžete pustiť do biznisu.

Služby ako založenie živnosti či založenie firmy má vo svojom portfóliu bratislavská spoločnosť firmáreň.sk. A v jej kompetencii je popri uvedených služieb i burza firiem, zabezpečenie registračného (virtuálneho) sídla či založenie občianskeho združenia.

Založenie živnosti cez internet

S príchodom moderných technológií si ľudia začali zvykať na komfort, pretože môžu všetko vybaviť z pohodlia svojho domova. U registrovanie živnosti nemusíte byť na úradoch a stretávať sa s nepríjemnými úradníčky. Stačí sa obrátiť na firmáreň.sk, u ktorej zadáte dopyt cez internet. Navyše ušetríte veľa peňazí, pretože založenie živnosti online je cenovo prijateľnejšie. Za túto službu zaplatíte len 25 euro.

Založenie firmy bez zbytočných stresov

No občas si so živnosťou nevystačíte. Potom prichádza na rad spoločnosť s ručením obmedzeným, kedy opäť nemusíte tráviť hodiny na úradoch. Už počas štrnástich dní od podania žiadosti môžete pôsobiť ako spoločník vo svojej firme. O všetko sa postará firmáreň.sk, ktorá vám dodá všetky dokumenty potrebné pre začatie podnikania. Založenie firmy vás vyjde na 259 euro. Ale ak pri vypĺňaní objednávky zadáte zľavový kód 1FIRMAREN1, potom získate zľavu a zaplatíte len 237 euro.

Už nemusíte počúvať príkazy svojich nadriadených, pretože sa stanete sami sebe pánom. Dokonca nemusíte chodiť na smeny, ani si brať dovolenku, ak potrebujete k doktorovi. A ešte si zarobíte oveľa slušnejšie peniaze než ako bežný zamestnanec. To sú hlavné výhody podnikania.