Najočakávanejší zápas tohto roka, derby medzi Real Madridom a FC Barcelonou, sa bude odohrávať v chráme svetového špičkového futbalu, v Madride, na najprestížnejšom štadióne v Španielsku, Santiago Bernabeu. Štadión je domácim ihriskom pre futbalový klub Real Madrid, preto nevyhnutne patrí k nemu bohatá história a možnosť návštevy oficiálneho futbalového klubu a múzea Real Madrid. Odohrali sa tu najdôležitejšie zápasy sveta ako finálové zápasy pohára Ligy Majstrov UEFA, či Majstrovstvá sveta vo futbale.
Vďaka naším charterovým zájazdom môžete byť aj vy medzi vyše 85-timi tisícmi fanúšikmi a vychutnať si jedinečný zážitok z derby týchto dvoch gigantov vo futbale.

Real Madrid je považovaný za najlepší a najslávnejší futbalový klub vo svete. Dvanásťnásobní výhercovia pohára Ligy Majstrov UEFA Champions League nemajú v histórii futbalu predchodcov. Ich najväčšími súpermi sú FC Barcelona a Atlétic Club Madrid. Rivalita s FC Barcelonou má veľmi hlboké korene a fanúšikovia sa delia na dva „bojové“ fronty pri každom zápase. V každom prípade Španielsko je považované za svätý grál futbalového sveta a práve preto mať možnosť sa zúčastniť na jednom z ich zápasov je zážitok na celý život. Atmosféra preplneného štadiónu, jednohlasný krik fanúšikov, možnosť sedieť v prvých radoch a vidieť na živo najlepších hráčov na svete ako sú Ronaldo , či Messi. Cítiť zimomriavky na chrbte pri prvom zapísknutí rozhodcu a tešiť sa s tisíckami fanúšikmi na konci zápasu sú spomienky na celý život.

Navyše k tomu sú Španieli veľmi otvorený, bezstarostný národ a vedia ako si užívať život. Oproti nám Slovákom sú hlučnejší, veselší a vášnivejší. Nezostaňte len pri predstave, čo sa asi deje v Madride pri takýchto dôležitých zápasoch, nenechajte, aby vám to porozprávali športové noviny. Zažite to priamo na vlastnej koži a pochopíte, čo je to tá pravá vášeň pre futbal. Využite túto možnosť aj na návštevu tohoto fascinujúceho mesta. Madrid je mesto, ktoré má najviac slnečných dní v roku.V decembri sa, teda, nielen nabijete španielskym slnkom ale si aj vychutnáte predvianočnú atmosféru mesta, ktorá má bezpochybne iné čaro ako naše bielosivé zasnežené mestá. Svetoznáme pamiatky a jedinečné architektonické diela ako Plaza de España, Puerta de Europa, Kráľovský palác, či El Palacio de Comunicaciones, vám spestria a doplnia zážitky z tohto zájazdu. Pridajte k tomu vône a chute skvelej španielskej kuchyni a vychutnávajte si tapas po uličkách Madridu. Miestne špecialitky ako morské plody, paella, tortilla, ci churros sú neoddeliteľnou súčasťou zážitkového víkendu.