Túžite sa ako pár osamostatniť? Snívate o novom domčeku alebo ste zdedili nehnuteľnosť, ktorú si plánujete prerobiť podľa vlastných predstáv? Stavebná spoločnosť STAVMAXBB s.r.o. splní všetky Vaše sny. Ide o stabilnú spoločnosť s bohatými skúsenosťami, osobným prístupom ku každému klientovi, ako aj širokým záberom pôsobnosti na stavebnom a realitnom trhu.

Sledujte, ako sa Vaše predstavy menia na skutočnosť

Spoločnosť STAVMAXBB počas uplynulých rokov realizovala množstvo stavieb nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku. Pre túto spoločnosť je dôležitá predovšetkým funkčná nadčasovosť realizovaných stavieb, kvalita prác a následný zákaznícky servis. Ak túžite po novom dome, táto spoločnosť Vám vytvorí projekty rodinných domov, no vybaví tiež kúpu pozemku a kolaudáciu hotovej stavby. Cieľom spoločnosti je zabezpečiť bývanie pre každého s prihliadnutím na individuálne požiadavky, ako aj ekonomické možnosti. Všetky stavby sú navrhované podľa tepelno-technických princípov a spĺňajú požadované normy.

Ako nový – rýchlo a jednoducho

Prvým krokom pri prerábaní starých domov podľa vlastných predstáv je rekonštrukcia strechy a následne zateplenie domu. Určite viete, že tento proces zabezpečí úsporu energie a nákladov, no pomôže i pri problémoch s nadmernou vlhkosťou v stavebných konštrukciách. Zabráni sa tak nielen úniku tepla v zimnom období, ale počas letných horúčav získate akúsi prirodzenú klimatizáciu a udržíte si tak v dome príjemnú klímu. Ak žijete v rušnom prostredí, po stavebných prácach budete chránený pred zvukmi z vonkajšieho prostredia. STAVMAXBB sa postará o kvalitné a dôkladné zateplenie domu. Cena bude prispôsobená Vašim požiadavkám a firma sa bude vždy snažiť hľadať najoptimálnejšie riešenia. Spoločnosť pre Vás zabezpečí aj rekonštrukciu bytového jadra a kúpeľne.

Komplexné služby v jednej firme

Či už chcete stavať nový dom alebo rekonštruovať, vo všetkom sa môžete spoľahnúť na STAVMAXBB. Majstri svojho remesla sa postarajú o sadrokartónové steny a stropy, elektroinštalačné, vodoinštalačné či kurenárske práce a zariadenie interiéru nábytkom vyrobeným na mieru. Ak ste domáci majster a chcete si svoj domček rekonštruovať sám, ale chýba Vám potrebné náradie alebo lešenie, môžete si ho v STAVMAXBB za prijateľnú cenu zapožičať, resp. prenajať.

Ponuku jednotlivých služieb a ukážky stavieb realizovaných touto spoločnosťou nájdete na webe stavmaxbb.sk. Nemusíte viac snívať, prebuďte sa a žite si svoje sny.

Foto: © [Kzenon] / Dollar Photo Club